Novinky
Novinky-info-výlety-dovolenky

Chceš vedieť o novinkách, kam sa ide potápať , čo robíme a kurzujeme. Napíš mail do kontaktného formulára a jeto!

viac
Názov novinky

Tu si dáš text novinky, aký potrebuješ. Obsah eshopu si spravuješ sám, nemusíš nikoho kontaktovať.  

viac
Výrobcovia / značky
https://www.facebook.com/Globdivesk-178983436271534/
Úvod Zlava na kurz potápania-Zaklinadlo terajšej doby

Zlava na kurz potápania-Zaklinadlo terajšej doby

Čau vospolok!

Zázračné slovko ako zaklínadlo je Zľava! To určite funguje. Ste chorý a doktor vám povie že to budete mať v zľave? Máte pokazené auto a automechanik vám povie urobím to zadarmo? Idete do potrevín a tiež si mysíte že sa dohodnete na inej cene akú majú určenú . ste na omyle!Vždy je za tým niaky podraz alebo háčik. 

Užasné zľavy na kurzy potápania sú tu. Urobte si u nás kurz potápania v zľave. Výhodné kurzy prístrojového potápania. 

Super poviete si- konečne niekto robí kurz za 100€uro. To je fakt šupa cena. Tomuto sa nedá odolať. 

Reklamné slogany vás dostanu do kurzu- Profesionáli sa o vvás postaravjú a naučia potápať a ak nie vrátime vám peniaze? Absolútna blbosť. 

Reklama hýbe svetom ale pri primitívoch ktorý si myskla že práca s vami zákazníkmi je ľahká - mýlite sa. Vy chcete všetko ale za žiadne primerané ohodnotenie alebo aspoň úctu. Vy chcete papier na ktorom je napísané Som potápač a môžem sa potápať . 

Veľa takýchto rýchlych potápačov som zažil na vlastnej koži. Absolútny sebevrazi- nič nevedia, ani len výstroj zložiť. O tom ako sa oblieka do obleku -to pomlčím. Potom vstup do vody -ihneď si to rozmyslia a žiadajú služby ako pre bábätká- doslova. Ako, prečo, na čo to slúži, môžem už dýchať, nestane sa mi nič toto sú otázky už že vraj hotového potápača. Nech ide do r--i. Nepotrebujem takýchto novodobých blbcov a ludí kotrí si nevázia to najcennejšie čo majú- život a zdravie! 

Pohybujem sa v potápaní už viac ako 30 rokov a zažil toho veľa. Táto doba nepraje firmám, ktoré sa snažia urobiť svoju prácu kvalitne, nie načierno, poctivo vycvičit a naučiť to, čo má daný adept vedieť a poznať. Také firmy sú odsúdené na zánik, alebo sa prispôsobia trhu a budú topiť ludí ,nestarať sa čo sa deje, však ste mi to podpísali. Viac ma nezaujíma. 

Pre toto sa nedajú robiť kurzy za ceny malinovky a lízatka. Aj firma potrebuje príjem a aj ten čo sa o vás stará. 

Zlá doba tohto športu nastala, keď rôzne neznačkové organizácie začali chŕliť inštruktorov priamo od základného kurzu potápania.

 Oni ani len tucha nemajú, čo je to zodpovednosť a výuka, tobôž niake vedomosti. Prídete na pivko a ste okartičkovaný certifikovaný potápač -a toto v tejto dobe chce asi každý- ukázať sa pred zámymi ja som bol potápať a môj inštruktor ten je macher, ani len do vody so mnou nemusel ísť a už mám aj pokročilého potápača a hĺbkového potápača. Potom takýto naučený potápači-lebo majú certifikát, začnú blbnúť, už na brehu a tá sranda potom pokračuje aj vo vode- nie pod vodou- to by bola posledná kvapka!

Vedšina z vás chodí do práce kvôli výplate, to ja tiež ,ale tu je ten zádrhel- potápanie je sranda, užasná sranda a zasa sranda keď to niekto nevie. Potom vznikajú krásne opisy nehôd- že vraj sa nedajú objasniť, ale vždy je pravdou- zlý výcvik a nevedomosť učiva a prax vo vode- toto zabíja. Veľa kamarátov prestalo potápať, lebo si urobili tieto úžasné profesionálne najlepšie kurzy na Slovensku! Problém je vo vzdelávaní a prevencii. Nie je tu žiadna kontrola, ktorá by týchto inštruktorov, nefirmy zastavila. Bezvládie pretrváva. 

Pri nákladoch na jedného žiaka sa pozastavím-

 1. Potrebuje výstroj- niekoľko tisíc euro
 2. potrebuje knihu a denník-dostane ju
 3. potrebuje vzduch - vydýcha ho
 4. potrebuje vedomosti - tie tiež dostane pri teórii a praxi
 5. potrebuje PIC obálku- certifikát oprávnujúci potápanie na celom svete
 6. Potrebuje prax vo vode- tú s ním urobím a to 10 ponorov
 7. Potrebuje niekoho kto vyhodnotí vedomosti a prax- inštruktor
 8. Inštruktor alebo škola potrebuje veľa vecí na to aby ste mali všetky veci pripravené a dovezené na lokalitu kde sa bude potápať- práce až nad hlavu.
 9. potrebuje opakovať naučené veci po kurze- môže si ich zaplatiť- to je ale problém však mám už kurz a ty to vieš- ja to viem ale je to moja práca a preto je honorovaná
 10. Chce sa ďalej vzdelávať tiež musí investovať do svojho vzdelania- pečené holuby bez práce nebudú a ani ich nedostanete!
 11. Po absolvovaní kurzu sa robí množstvo akcií na ktorých sa môžete zúčastniť, ale všetko je to o peniazoch. 
 12. Také sluby, že príď a vzduch a gulášik máš zadarmo, je slepé kupavanie vašho charakteru- vedšinou takého krivého, že sa nedá vyrovnať.Ale hlavne tí aktéry týchto výrokov sú dobre mazany, šmejdi ako v telemarketingu. 
 13. Za dobré nečakaj uznanie- pomôžete, zachránite urobíte pre tých čo to potrebujú všetko a čo sa mi dostane do uší- ten k---t ma tam nechal, nič len vytiahol potrebné lieky, zavolal iba niekomu aby sa poradil, však to prešlo samo, už je to dobré môžem ísť na pivko a za to chce uznanie alebo obdiv.
 14. Ak by sa hodnotila ludskosť a ochota, tak by som bol v sieni slávy už dávno. Ale sieň slávy pri potápaní, tiež vedú ľudia, ktorým sa utopili ľudia priamo pri kurze potápania, nevážia si prácu firiem ktoré sú oficiálne, Nemajú zodpovednosť a hlavne sa týmto druhom podnikania neživia. A to je kameň úrazu. 

Nech sa vám všetkým čo si myslia že som drahí pri práci s vami pri kurzoch uvedomia, ako to môže niekto odfláknuť, nenaučiť, nevedieť odpovede a hlavne nič vás nenaučiť- to je motto tohto sveta po roku 2010. 

 

Stále sa snažím o odovzdávanie to najlepšieho zo seba a pozitívneho ducha- poslednú dobu to nejde- stále nové zákernosti, hnus a ohováranie- to môžete zažiť iba pri tomto peknom športe.

 

Takže vode zdar a potápaniu nazdar.