Kategórie      
Výrobcovia / značky
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Vycvik-výuka-úroveň výcviku pri potápaní!

Úvod Vycvik-výuka-úroveň výcviku pri potápaní!

Mysíte si že už na začiatku svojej kariery budete tí najlepší? Môžete!

Tak myslite hlavne na správne a dôkladné vzdelávanie a správne postupy pri potápaní,výcvik pod vodou.

Nezáleží na inštruktorovi, keď sa vy naši zákazníci nepočúvate a nechcete nič pre svoje vzdelanie urobiť. Iba chcete papiere, ale tie vám pri samotnom potápaní nepomôžu. Preto vzdelávaniu treba venovať dostatok času a mať inštruktora, ktorý rozumie tomu čo robí a ako robí. Nie som najlepší, ale snažím sa dať do výuky a do vzdelávania všetko, čo nad a pod vodou budete potrebovať. Poradím a vysvetlím čomu nerozumiete a vyskúšame všetko, čo je v osnovách kurzov- v danej kvalifikácii.

U mňa za den nebudete potápač, ako v iných školách-nedám niekomu papiere za to že mi zaplatí, nie je to vizitka daného oboru, ale hlane presvedčenia, že vzdelanie a to čo robím bude mať postupy a úctu k životu svojmu aj tomu vášmu.Musíte sa naučiťteoria prax, aby ste pod vodou prežili zdravý a vracali sa domov zdravý.

Prihláste sa na kurz potápania u mňa a neobanujete.

Budete vedieť to, čo potrebujete na prežitie pri potápaní!


Ak Vám niekto zo známych povedal nechoď tam lebo sa musíš u neho učiť, tak na oplátku mu môžete po kurze vy povedať -učil som sa ,viem a pod vodou sa cítim bezpečne a v pohode!


Potápanie ti spestrí bezva partia!

Platobná brána 24Pay

Tento e-shop využíva služby platobnej brány 24Pay. Bezpečné platby z mobilu,účtu.

Copyright 2018 - 2021 © Potápačské potreby