Kategórie      
Výrobcovia / značky
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Prečo u mňa nakúpiť alebo si urobiť kurz?

Úvod Prečo u mňa nakúpiť alebo si urobiť kurz?

Ponúkam to, čomu kozmonauti na obežnej dráhe vo vesmíre hovoria ,,beztiažový stav" a absolútna volnosť.

Relax, ktorý nikde inde nie je tak intenzívny a očarujúci. Prostredie, ktoré vplýva na vaše zmysly, oči vidia niečo iné ako na povrchu,svetlo má inú dimenziu,vnemy sú úlne zahltené pohybmi, krásou,farbami,rybami...

Pocity a prežité dni pri potápaní umocnujú zážitky,objavené vraky,ryby,koraly. Oddychujete a vlastne robíte šport, ktorý Vás obohacuje, zoznamuje a formuje. Fotíte svoje objavy a krásu, ktorú ste doteraz nevnímali a nevedeli že existuje. Chvalite sa známym, kamarátom vytvárate ilúziu,víziu v ktorej ste sa ocitli vo vlasnej koži.

Aj ďalší to chcú zažiť, vyskúšať tie pocity,volnosť vidieť a preskúmať tento neobyčajný svet pod vodnou hladinou. A takto to vlasne začalo aj pri mne,pri rozprávaní, zážitkoch a úchvatých výletoch za dobrodružstvom.

Vyskúšajte to aj vy....potápanie...       

Začiatok kurzu 2.4.2022 prihláste sa!

Základ je vedieť plávať a nebáť sa vody-ostatné sa dá naučiť...

Postupným získavaním skúseností a zručností idete mílovými krokmi dopredu.

Učenie prax a všetky nové prístroje,technika,maska,plutvy,dýchacia trubica, základy na ktorých sa dá stavať a mať tak dobrý základ-o ten tu ide.

Kúpiť si vlastné základné potápačské vybavenie vedieť ho použiť, ošetrovať, skladovať, aby dobre a dlho slúžilo. V predajni mám množstvo potápačského vybavenia a prístrojov. Poradím ukážem a vysvetlím, aké sú rozdiely medzi výrobkami a technikou. Vybavenie musí spĺňať požiadavky na bezpečnosť, pohodlie,funkčnosť a správnu veľkosť.

Pri potápaní ide o kolobeh naučených zručností a vedomostí. Jedno bez druhého je vám nanič.

Dajte sa do rúk profesionála-inštruktora, ako som ja, nie pokútnym a necertifikovaným školám inštruktorom, ktorí vás urobia za deň potápačmi, bez toho, aby ste sa vody dotkli, alebo do nej vstúpili. Takýchto je na Slovensku neúrekom. 

Potápanie a kurzy potápania sú prepracované do detailu, aby bola dodržaná bezpečnosť, pohodlie,možnosť rozvíjať svoje zručnosti a aby ste vedeli základ potápačskej litery-teórie a vhodných postupov pri daných ponoroch. 

Potápačské vybavenie, technika, tiež by ste mali vedieť s danou potápačskou technikou zaobchádzať,ošetrovať ju, vedieť o nej ako funguje, aké druhy existujú a ako sa používa,skladuje.

Preto hovorím o kompexnosti a celistvosti kurzu potápania. 

Jedno dotvára druhé ,tretie a kruh sa uzavrie...

Posledným a nie menej dvôležitým je aj certifikácia potápača,tú dostane žiak, ak splní požiadavky kurzu a urobí test potápania PADI.

Ale kurzom potápania to opäť nekončí-vy hcete predsa potápať, preto robím množstvo výletov,dovoleniek,zdokonalovacích ponorov-kurzov-zvyšovanie si certifikácie a špecializačné kurzy.

Nie je to len víkendová činnosť- ponory,kurzy,výcvik,špecializácie robím po dohode celý týždeň aj v pracovné dni,sviatky. 

Dovolenky a výlety sa plánujú a vybavujú viac mesiacov dopredu- sú potrebné povolenia,možné ubytovanie,stravovanie a služby. Je to náročné a hlavne je to drina v terajšej dobe dohodnúť kvalitné služby a servis pri potápaní. 


Kontakt

Igor Bohunský Potápač 

       Adámiho 24  

        84104 Bratislava

       Slovensko

      Zákaznícka linka: +421905229997

      E-mail: igorpotapac@gmail.com 


 

 

 


Copyright 2018 - 2022 © Potápačský obchod-kurzy potápania