Novinky
Cyklistické potreby -náš druhý web.

www.dragbicykle.sk je náš druhý web v ktorom predávame výrobky značiek Campagnolo,Shimano,Drag, Schwalbe,Olmo a iné. Ponuka je pestra a ponuky výhodné. Nakúpte si potrebné vybavenie a bicykle. Kliknite sem: https://www.dragbicykle.sk/

viac
K suchým oblekom Waterproof podoblek za polovicu!

Kúp si teraz suchý oblek s výhodným setom! Oblek a k nemu podoblek za polovičnú cenu. Pozri si novinky v sortimente suchých oblekov a podoblekov.  Typy podoblekov WarmTec 200g alebo WarmTec HD 300g

viac
Potrebujete radu alebo informácie?

Zavolajte-napíšte. Sme tu pre Vás, v prípade nejasností , alebo rady s veľkosťou,druhom tovaru alebo služby.  

viac
Výrobcovia / značky
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Úvod Otvorené na objednávku a náš postoj ku koronavirusu

Otvorené na objednávku a náš postoj ku koronavirusu

Ako aj sami určite vnímate, aktuálna situácia ohľadom dočasných a preventívnych opatrení v snahe zamedzenia šírenia nového koronavírusu a choroby COVID-19 v našej krajine i za jej hranicami sa stáva čoraz vážnejšou a nikto z nás by ju nemal brať na ľahkú váhu či podceňovať.

 

Svetová zdravotnícka organizácia označila šírenie vírusu za globálnu pandémiu, Čína, Irán, Taliansko a Južná Kórea sú dočasne a preventívne takmer hermeticky uzatvorené. Spojené štáty americké od 13. marca dočasne a preventívne výrazne obmedzujú cestovanie z Európy na najbližších 30 dní a aj u nás doma na Slovensku od rána 12. marca vláda dočasne a preventívne vyhlásila mimoriadnu situáciu.


Sami vidíte, že pretrvávajúce šírenie vírusu núti takmer všetky vlády sveta prijímať čoraz prísnejšie opatrenia, ktoré majú výrazne negatívny vplyv na Vaše vysnívané dovolenky,kurzy,stretávanie sa pri potápaní, nakupovanie a vývoj ekonomiky.

Preto obmedzujeme aj naše otváracie hodiny na zavolanie/otvoríme po dohode/telefón: 0905229997 a komunikáciu obmedzujeme iba na e-mail: potapanie@seznam.cz alebo igorpotapac@gmail.com. 

Potrebujete niečo súrne sme tu pre vás,

nič sa nemení na vybavovaní objednávok cez e-shop.

Čo máme skladom ihneď expedujeme ostatné dodáme z našich externých skladov keď nám tovar príde. 

Aj my sme ludia a tiež chceme, aby táto situácia odznela a vrátili by sme sa opäť naplno k práci ktorú robíme, ako najlepšie vieme. 

Robíme však naozaj všetko, čo je v našich silách, aby sme Vaše požiadavky vyriešili,pomohli Vám čo najskôr a k čo najväčšej spokojnosti.

Ide totiž o situáciu, na ktorú sa žiadna firma nedokáže pripraviť.
Igor Bohunský Inštruktor potápania

Igor Bohunský Potápač  


Kontaktný formulár

znakov do konca.
antiSpam [nový kód]
Copyright 2018 - 2020 © globdive