Kategórie      
Výrobcovia / značky
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Nákupy na vianoce 2020, nečakajte na poslednú chvílu

Úvod Nákupy na vianoce 2020, nečakajte na poslednú chvílu

Začína čas, kedy vy naši zákazníci chystajú darčeky na vianoce.

Niet divu, že v tejto ťažkej chvíli počas korona krízy viac uťahujeme opasky, sme viac pohromade doma, ako v kolektíve a chceme aspoň na chvílu mať čas na svoje koníčky a zábavu.

Tak aspoň takto vám viem ponúknuť to, čo budete potrebovať, alebo nakúpiť si na dni sviatkov darčeky pod stromček. Urobte radosť aj maličkosťou. 

Podporte malú firmu aby prežila a mohla ďalej poskytovať služby a servis ako aj predaj potápačskej a plaveckej techniky. Tým že zavrú a nepodporujú ničím tento segment nas chcú úplne zničiť a dostať na dlažbu- byť nezamestnaný a bez prostriedkov. Takže, ak Vás viem aspoň trocha podporiť, naučiť a pomôcť vám, budem rád za každý predaný kus tovaru, služby ,servisu a podobne. Teším sa na vašu objednávku, lebo teraz musím mať obchod zatvorený po nariadení vlady. Pošlem ,vybavím a dodám, čo je v mojich možnostiach a aj skladov.Na sklade mám okolo 1500 druhov tovaru, ktorý inde nenájdete, lebo sa zameriavam na kvalitný a dlhodobo použitelný variabilný systém. Predajom nekončí naša snaha, naučíme Vás s daným výrobkom zachádzať, ošetrovať ho a hlavne starať sa, aby čo najdlhiš slúžil. Servis a všetky ostatné služby robím po dohode. 

Copyright 2018 - 2020 © Potápačské potreby