Novinky
Novinky-info-výlety-dovolenky

Chceš vedieť o novinkách, kam sa ide potápať , čo robíme a kurzujeme. Napíš mail do kontaktného formulára a jeto!

viac
Názov novinky

Tu si dáš text novinky, aký potrebuješ. Obsah eshopu si spravuješ sám, nemusíš nikoho kontaktovať.  

viac
Výrobcovia / značky
https://www.facebook.com/Globdivesk-178983436271534/
Úvod Na akú cielovú skupinu sa zameriava moja firma

Na akú cielovú skupinu sa zameriava moja firma

Stať sa potápačom je jednoduché- urobte si kurz potápania.

Zdravím. 

Prečo to píšem? 

Je mnoho druhov zákazníkov  a aj tých pre ktorých píšem tieto články, predávam výstroj a robím kurzy a servis.

Náhodou som zistil ,že zákazníci od tých malých krásnych usmiatých tváričiek, ktoré očakávajú od výrobkov skoro zázrak až,po tých ktorých zaujme dizajn, alebo funkčnosť. 

Rozdelujem Vás na začiatočníkov- neurážajte sa prosím a takých ktorý, už vedia čo chcú, alebo takých, ktorý si už dajú poradiť s výstrojou a výcvikom. 

Každá cielová skupina vyžaduje iný prístup a aj iné výrobky podľa tried a dostupnosti.

Spoločné chvíle pri vode , pri potápaní

 

Nie náhodou sa hovorí v našich kruhoch o rozvýjaní sa, napredovaniu a učeniu sa novým zručnostiam. 

 

Začínate, nepotrebujete nič zložité ani drahé- potrebujete niečo ,čo bude dobre slúžiť a za dobrú cenu a kvalitu.

 

Už máte niečo za sebou -krásnu dovolenku alebo výlet spojený s ochutnávkou potápania a nadchla vás myšlienka vyskúšať si potápanie v kurze. Tým sa všetko mení ,chcete niečo, čo bude dlho a správne fungovať a už hladíte aj na väčšiu bezpečnosť a použitie. 

Potápanie s prístrojom

 

Už potápate a chcete urobiť ďalší krok a to kúpenie celej výstroje alebo abgread už kúpenej výstroje. Pomalými krokmi sa posúvate v tabulke potápania, robíte si kurzy a programy, ktoré vám sedia a ktoré chcete. Tým sa ale stále zdokonaluje výstroj a príslušenstvo. Nielen výstroj ale aj fotenie, video, práca s lanom, naväzovanie, partnerské správanie a postupy pri záchrane alebo výcviku.

 

Prístrojové potápanie je aj v našich podmienkach veľmi oblúbenou zálubou a hlavne oddychom a relaxom v uponáhľanej dobe.

Navštívte ma uvidíte, že nebudete banovať. Nakúpte si na dovolenku, výlet alebo začnite kurz prístrojového potápania. Vzdelávajte sa -určite budete mať také zážitky, ako väčšina vašich kolegov nikdy nevidela alebo nezažije. A vy, keď o týchto zážitkoch a krásach hovoríte, ďalej nájdete určite spriaznenú dušu, ktorá to tiež bude chcieť vyskúšať pošlite ho k nám. Budem Vám za to vďačný, ale aj nový zákazník, ktorý vie od vás, že to nerobíme iba pre zisk. Práca ktorú robím je pre vašu ochranu, bezpečie a rozvoj vašich zručností a vedomostí. 

Nemyslím si, že viem všetko, ale stále sa musím vzdelávať aj ja sám, rôzne nové postupy a princípy. Na vaše otázky by som mal vedieť odpovedať ,ale je toľko disciplýn potápania, že na všetko odpovedať neviem. 

Radosť pri potápaní s prístrojom PADI

 

Prečo sa vzdelávať u mňa?

Poskytujem štandardné služby na úrovni, ktorú môžem zaručiť.

Učenie prebieha v učebni pri vode a aj pod vodou.

Mám na všetko čas, nikam sa neponáhľam.

Aj vy musíte pochopiť to, čo vám hovorím ukazujem, predvádzam a potom s vami skúšam pod vodou.

Učivo je v slovenčine alebo v jazyku, ktorý preferujete. Je to E-learning PADI , ktorý je novou formou učenia a ako jediná škola to máme v ponuke.

Ceny ktoré sú za určenie a výcvik sú adekvátne postupom pri potápaní.

Vycvik trvá približne 1 až 4 týždne, podľa možností zákazníka- potápača.

10 ponorov určite preverí nováčika pri cvikoch a postupoch, vyvažovaní a ostatných cvikoch.

 

To, že vás v kurze naučím zaklady, ešte neznamená, že viete potápať sám. Je to iba začiatok vášho vzdelávania, potápania a smerovania v potápaní. 

Sme partia potápačov globdive.sk

 

Následné kurzy potápania- AOWD a vyššie kvalifikácie sú vlastným rozvojom potápačských zručností a vydomostí. 

Určite nebudete vedieť potápať v prúde, keď ste v ňom neboli alebo ako vplýva vysokohorské potápania na organiznus a podobne, ak ste sa s takýmto niečím nestretli.

Preto je dôležité vzdelávanie a kurzy, nie že si kartu zaplatíte-ak nemáte potrebné vedomosti a správne postupy, tak vás potápanie múže aj zabiť.

Nepíšem to kvôli tomu, že vás chcem strašiť alebo odradzovať, ale preto že je to pravda. 

Preto ak chcete potápať bezpečne a s dobrou partiou tak sa k nám pridajte!

 

Od koľkých rokov je možné potápať sa?

To je diskutabilné, ale tu je odpoveď:

Od 8 rokov- ak dieta poslúcha a je mentálne spôsobilé! Múže prejsť výcvikom Bublemakers v bazéne.Každé dieta by malo vedieť plávať!

Od 10 rokov- si dieta tiež mentálne a fyzicky silné môže urobiť kurz Junior OWD-základný kurz pre deti do 12 metrov v sprievode rodiča- musí si kurz urobiť aj rodič -to je podmienka!

Od 15 rokov do 99 rokov sú kurzy určené pre všetkých, ktorý sú zdravý a schopný plávať a počúvať,vzdelávať sa v učebni pri a pod vodou. 

Vyššie kurzy, ako sú sprievodci potápania je možné si urobiť kurz od 18 rokov vyššie.

Potápanie a zážitok jeden celok

 

 

Cielom článku je ,aby ste vedeli, či už môžete začať s týmto pre niekoho nevšedným kurzom alebo výcvikom. Mnoho zákazníkov doviedlo svojich známych ,priatelov alebo ženy,deti, alebo manželky. Pri tom koľko nas potápa som rád, že sa stretávame a spoločne trávime voľné chvíle či už potápaním alebo objavovaním krás prírody. Nie všetko čo robím je iba potápanie, ale aj ten servis, plnenie fliaš, zabezpečenie ubytovania a podobné záležitosti prispievajú k pohode na našich akciach stretnutiach.