Novinky
Potrebujete radu alebo informácie?

Zavolajte-napíšte. Som tu pre Vás, v prípade nejasností , alebo rady s veľkosťou,druhom tovaru alebo služby. Rád poradím Igor-inštruktor potápania  

viac
Cyklistické potreby -náš druhý web.

www.dragbicykle.sk je náš druhý web v ktorom predávame výrobky značiek Campagnolo,Shimano,Drag, Schwalbe,Olmo a iné. Ponuka je pestra a ponuky výhodné. Nakúpte si potrebné vybavenie a bicykle. Kliknite sem: https://www.dragbicykle.sk/

viac
15.8.2020v sobotu otvorené!Poobede potápame v Senci na jazere.

V Sobotu 15.08. 2020 máme otvorené ako vždy od 8°°hod do 12°°hod.  Prídite a nakúpte si čo potrebujete, ponuka je pestrá. Platba možná aj kartou! Zlavy sú uvedené v našej ponuke treba si...

viac
Výrobcovia / značky
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Kurzy potápania Bratislava

Úvod Kurzy potápania Bratislava

Kurzy potápania robím celý rok, kedy sa kto prihlási!

Nerobím kurzy masovo.

Maximálny počet účastníkov v kurze sú 4 žiaci. 

Prihláste sa, zavolajte a dohodneme sa!

V terajšej dobe každý privíta, ak sa môže vzdelávať online a preto máme v ponuke kurzy od začiatočníka až po potápača záchranára v systéme E-learning, čiže učenia sa cez internet. Je to príjemné, rýchle a hlavne máte dostatok času na to, aby ste učivo zvládli a pochopili. Opakovacie otázky a prehladné tabulky, fotky, popisy sú urobené tak, aby ste učivo hravo zvládli. Takže nie je načo čakať -prihláste sa do kurzu a môžete začať napredovať mílovými krokmi vpred! Každý kurz, ktorý máme v ponuke od OWD,AOWD a Rescue diver je možné urobiť týmto spôsobom. Konzultácie a poradenstvo, vysvetlenie všetkých potrebných zručností a vedomostí môžeme tiež prebrať cez videohovor- čiže žiadne obmedzovanie a výhovorky.

 


Potápanie je neuveriteľný relax.

Prečo?

  • Potápanie Vás nabije energiou a dodá Vám sily do ďalšej práce.
  • Čistí hlavu a napomáha udržovať pozitívny životný prístup. 
  • Ak máte záujem, tak sa hneď prihláste na kurz.
 
Vzdelávanie v kurzoch potápania pre nepotápačov a potápačov, krorí si chcú zvýšiť kvalifikáciu každým rokom pribúda.
Aj moja škola sa snaží ponúkať to najlepšie vzdelanie a prax vo vode pre mojich zákazníkov. 
 
Na to aby ste sa mohli stať potápačom musíte spĺňať tieto podmienky:
  1. Mať aspoň 10 rokov
  2. Mať dobrý zdravotný stav
  3. Chcieť sa učit novým zručnostiam a teorii o potápaní
  4. Vedieť plávať
Firma Potápač sa snaží učiť správnym návykom pri príprave, či už teoretickej alebo praktickej a samotnom potápaní. Fyzika, fyziológia, výstroj, postupy a bezpečnostné postupy sa naučíte v učebni a potom aplikujete v chránenej a otvorenoj vode. Zodpovednosť za seba a svojho priateľa /BUDDYHO/ pri výuke, ako aj pri samotnom potápaní je veľmi doležitá kvôli bezpečnosti. 
Ak ste sa rozhodli urobiť si kurz potápania u mňa a chcete ďalšie informácie kliknite na prehľad všetkých kurzov potápania.
Ďalšie informácie ktoré sú veľmi dôležité pre začatie kurzu potápania:
Kurz potápania treba dokončiť do 4 týždňov od začiatku kurzu!
Zaplatená celá suma kurzu!
Požičaná výstroj nie je majetkom žiaka a pri poškodení ,strate, odcudzení je povinný uhradiť škodu alebo opravu!
 
U mňa určite budeš vedieť potápať a aj vedieť teóriu. 
 
Kurzy začínajú vždy v pondelok po celý rok!
U mňa sezóna nekončí-robím kurzy celý rok.
Klikni sem a začni svoju karieru ako potápač:


Ďakujeme našim zákazníkom, aj tým, ktorí nás odporúčajú a vracajú sa opäť k nám do Globdive!

 

Neviete si vybrať školu potápania?

Prečítajte si náš blog:

Nie je škola ako škola, vyberáte si podľa odporúčania a spôsobu výuky , prístupu. Snažíme sa vychovať a naučiť to, čo je v manuáli a propozíciach kurzu a vždy aj niečo, čo si myslím, že využijete ,ako sú praktické rady a spôsoby potápania.Nerobím to za každú cenu ,aby bol zákazník, iba platiaci a vysmiaty, že môže robiť pod vodou, alebo pri výuke niake kraviny, nie je to môj ciel. 

 

 Nepredávam certifikácie ani ich nerobím ako v rýchliku - rýchlokvásky.

V neposlednom rade sú firmy, ktoré robia potápačov, ako na bežiacom páse, ani nevedia kedy kurz začal a už je aj koniec , nikto nevie, kto ich učil, hlavne že majú papiere- to je ale vizitka lajdáckosti tej danej školy.

Posledným zlým príkladom je aj fakt, že asociácie zmierňujú výcvikové smernice a tým vytvárajú zlé podnikateľské prostredie a kvalitu výuky.Hlavne medzi rôznymi asociáciami.

 

Ak chcete bezpečne potápať príďte ku mňe - učím tak, aby ste nerobili hanbu mne ako inštruktorovi a mojej firme. A v neposlednom rade, aby ste sa vedeli prezentovať a ukázať to, čo je pre danú kvalifikáciu dôležité a vedeli o čom potápanie je prakticky ako aj teoreticky. Keď budete potrebovať danú zručnosť vo vode alebo na suchu, spomeniete si, čo ste sa učili. 

Som hrdý na svojich žiakov, ako ma prezentujú a ďalej rozvíjajú to, čo som im vštepil počas kurzu a aj po kurze ,či už na dovolenkách alebo výletoch,pri výuke alebo samotnom potápaní..

alt-"zakladný kurz potápania-globdive.sk">

 

Klikni na odkaz a prihlás sa do kurzu!

 

https://www.globdive.sk/kategoria/kurzy-potapania-padi/zakladny-kurz-potapania-owd-kompletny/