Kategórie      
Výrobcovia / značky
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

O mne

Úvod InfoO mne

Potápanie je výzva, zodpovednosť, krása aj vzrušenie.


Igor Bohunský potápanie  je život v inom svete. Za toľké roky prežité v tomto prostredí si myslím, že už dostatočne rozumiem potápaniu a technike, aby som vám vedel správne poradiť, naučiť vás potápať ,vybrať tú správnu výstroj a podobne.

 

Čelím výzvam tohto storočia , posúvam ľudí vpred , pomáham im s tým ,čo nevedia a chcú sa to naučiť.

 

Vzdelávaním odkrývam tajomstvá potápania a zážitkov s tým spojených. Prináša vám to radosť, naplnenie vášich túžob a prečo: lebo vás to baví, ste radi s nami najmenšou firmou tohto typu na Slovensku, tým že sa vam páčia naše články, výlety ,dovolenky, prístup a služby.

 

Ďakujem za to, že ste s nami, a kto ešte u nás nebol nevadí, rád Vas u nás uvítam ,poslúžim a poradím.

 

 Prinášam Vám to najlepšie, čo vo svete je a to techniku pre potápanie, led svetlá, výstroj a všetko čo potrebujete. 

Pre koho vlastne vznikla táto stránka: pre malé deti, ktoré začínajú objavovať podvodný svet až po dospelých, ktorí si tiež chcú po svojom splniť svoj sen alebo túžbu. Tým že stárnete, tiež aj v neskoršom veku sa túžby menia a takýto vyzretý ludia majú snahu niečo zmeniť vo svojom živote, čiže začať sa niečomu venovať napr takémuto koníčku.

 

 

Pridajte sa k nám, sme hrdý, že Vám to vďaka mne môžem ponúknuť. 


Zažiť beztiažový stav, dýchať pod vodou, vidieť to, čo nevideli Vaši známi, alebo iba tak oddychovať pozorovaním správania sa rýb, fotením, objavovaním vrakov a iných zameraní potápania. 

 

Dôverujete tým , ktorých spoznávate alebo už poznáte ,nie je to hneď, a tento princíp platí vo všetkom čo robíte. Je to jedna s prvých činností a podmienok pre bezpečné zážitky, učenie, zábavu a aktívny oddych. Ak Vás niekto odporučí a vy sa vo mne sklamete, to je najhoršie, čo sa môže stať, ale môže to byť aj dobré lebo väčšina tých, čo nás odporúča, nevie náš spôsob učenia, postupý a hlavne každý ste iný zákazník.

Tým ,že prídete ešte neznamená, že na druhý deň budú z Vás najlepší potápači, tými sa stávate postupne krok za krokom kurzami , potápaním , objavovaním a dôverou v toho ,kto robí svoju prácu zodpovedne a kvalitne. 

Igor Bohunský Potápač

 Je to čo ste si vynsnívali alebo priali a máte záujem pridajte sa do našich radov, urobte si kurz potápania alebo sa vybavte potápačským vybavením na dovolenku,potápanie. Záleží nam na vašej spokojnosti. Využite náš newsteler k tomu aby ste vedeli čo práve robíme aké akcie a ponuky u nás práve prebiehajú.Dole pod článkom je kontaktný formulár.

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/Globdivesk-178983436271534/ 


 

 

 Kontaktný formulár

znakov do konca.
antiSpam [nový kód]

Platobná brána 24Pay

Tento e-shop využíva služby platobnej brány 24Pay. Bezpečné platby z mobilu,účtu.

Copyright 2018 - 2021 © Potápačské potreby