Kategórie      
Výrobcovia / značky

Ako nenaletieť nekalým predajcom

Úvod InfoAko nenaletieť nekalým predajcom

Recenzie a hodnotenia sú pre firmy dôležité a preto sa snažím, aby to čo robím, bolo pre Vás zákazníkov to najlepšie. V tejto atmosfére ponuka tovaru prevyšuje dopyt, ale tu začínajú nietkoré firmy-neziskové zoskupenia a iný drobný obchodníci zneužívať to, že nič do podnikania a firmy neinvestujú, nestarajú sa o zákaznícku podporu, reklamácie, sú nevystopovatelný, ak Vás niekto okradne alebo podvedie. Som na trhu s potápačskou a športovou výstrojou skoro 25 rokov a viem aké strašné podvody sa v tomto segmente robia. 

  1. objednávky a dovoz tovaru -nemajú žiadne sídlo ani len správnu adresu, tovar im síce niekto dovezie ale žiadna záruka, servis možnosť obrátiť sa o radu vysvetlenie.
  2. Záruka- to už je niečo čo v našich končinách neexistuje- kupil si si to je to tvoje! U nás to chodí inak, postaráme sa o Vašu žiadosť a aj ju vybavím. Za toľko rokov nemám žiadneho nespokojného zákazníka! To hovorí celé za seba.
  3. Služby, učenie, servis- všetko pod jednou strechou. Nerobíme to iba ako jednorázovú činnosť. Chcem aby ste boli spokojný a vracali sa ku mne. Stretávam sa že vás iný tí ktorí naleteli prídu že som servisné stredisko a ja sa musím postarať o to čo váš predávajúci neurobil, Nie je to moja povinnosť ak ste si to u mňa nekúpili ale viem vám aj tak pomôcť a urobiť servis, služby ale za odmenu. A tým sa líšim od zlých a neuveritelne vynaliezavých predajcov koorý nemajú firmy, odporúčajú ich na forach potápačov a my potom riešime problémy a sťažnosti, reklamácie ktoré by mali robiť tí čo to predávajú. Pozor aj na toto nekalé podnikanie.
  4. Ceny- Ak prevádzkujete obchod a snažíte sa prežiť s sieti takejto komunity musíte robiť tak aby ste sa uživili a ponukou aj oslovili svojich zákazníkov. Konkurencia je dobrá vec- ale aj kameň úrazu. Ak niekto predá vec za nákup bez dopravy ktorú musí každý zaplatiť alebo iba za režiu tak sa to proste nedá a ani prežiť útoky takýchto skupín.
  5. Osočovanie alebo podrážanie firiem, ohováranie -odradzovanie zákazníkov, aby u mňa nakúpili- to je denná realita, facebook je prvotriedny kanál na takéto veci. Firmy ho potrebujú, ale čo sa robí v tejto komunite takzvyných skupín to ste ešte nevideli. Tajné osobne správy ak dáte ponuku výstroja alebo výletov a za rohom vidíte, že už majú danú výstroj od nemenovaného zdroja, alebo urobili výlet, ktorý som pol roka dával dohromady a aj povolenia. To už hraničí s udaním takýchto obchodných praktík, alebo použijú moje vybavené povolenia na moje meno. Potom niekde prídem a nechcú so mnou spolupracovať, kvôli takýmto ludom, ktorý zneužijú moju firmu ,ktorá má dobré meno a urobia toľko zla, že sa za Vás musím hambiť a ospravedlniť sa tým že  ja o tom nič neviem a ani som ich tam neposlal. 
  6. Robim to pre vás- predaj tovaru, služieb, plnenie fliaš ,kurzy potápania. Nie len ako biznis ale aj ako zábavu a potešenie. Nie je to len pridite na 10°°hod a o 13°° už je po všetkom a čau. Chodíme sa porozprávať, najesť, navštíviť niečo zaujímavé alebo niečo urobiť pre prostredie kde potápame. 
  7. Nepredávam tovar ktorý nie je certifikovaný a osvädčený. Mnoho firiem v terajšej dobe predáva tovar pochybnej kvality a pôvodu. Hlavne na takýchto fórach je takýchto výrobkov také množstvo a za priazdnivé ceny ktoré lákajú na kúpu- potom príde sklamanie, zlosť a hlavne nemožnosť takýto výrobok vrátiť-reklamovať. Máte to čo ste si objednali a chceli. Rýchly pocit že ste dobre nakúpili=zbytočná investícia a znechutenie. 
  8. U nás dostanete blok a záruku, podporu aj servis. Pri takých firmách ktoré teraz obchodujú bez toho aby podnikali je také množstvo že udržanie mojej firmy záleží iba na ludoch ktorý to chápu a sú u nás spokojný. Veľa zákazníkov bezdvôvodne odíde a potom po čase sa chcú vrátiť ale zakazujú im to DIRACI,UTD,GUE maniaci ktorí neustále kazia biznis a správajú sa, ako keby nad nich nebolo. Treba sa pozrieť na iné podstatnejšie veci: výcvik, výstroj, kurzy, systém výuky a logické uvažovanie. Nie bezhlavé kroky a útoky ktoré vedú ku kolíziam ,riziku, úrazom a hlavne smrti pri tomto športe. U mňa žiaden problém za viac ako 30 rokov nemám, ale pri týchto, iných rýchlych dravých a nenásytných komunitách, to vidíme denne čo sa deje- problemy na každom kroku. Chcete sa dožiť vysokého veku, bez rizika ktoré pri tomto športe sú tak sa pridajte ku mne!

Slovensko

Zaži Slovensko pod vodnou hladinou!

Potápanie pre začiatočníkov

Kurzy Potápania

Potápanie detí Slovensko

Copyright 2018 - 2022 © Potápačské potreby,služby,servis