Kategórie      
Výrobcovia / značky

Ako nenaletieť nekalým predajcom

Úvod InfoAko nenaletieť nekalým predajcom

Recenzie a hodnotenia sú pre firmy dôležité a preto sa snažím, aby to čo robím, bolo pre Vás zákazníkov to najlepšie. V tejto atmosfére ponuka tovaru prevyšuje dopyt, ale tu začínajú nietkoré firmy-neziskové zoskupenia a iný drobný obchodníci zneužívať to, že nič do podnikania a firmy neinvestujú, nestarajú sa o zákaznícku podporu, reklamácie, sú nevystopovatelný, ak Vás niekto okradne alebo podvedie. Som na trhu s potápačskou a športovou výstrojou skoro 25 rokov a viem aké strašné podvody sa v tomto segmente robia. 

  1. objednávky a dovoz tovaru -nemajú žiadne sídlo ani len správnu adresu, tovar im síce niekto dovezie ale žiadna záruka, servis možnosť obrátiť sa o radu vysvetlenie.
  2. Záruka- to už je niečo čo v našich končinách neexistuje- kupil si si to je to tvoje! U nás to chodí inak, postaráme sa o Vašu žiadosť a aj ju vybavím. Za toľko rokov nemám žiadneho nespokojného zákazníka! To hovorí celé za seba.
  3. Služby, učenie, servis- všetko pod jednou strechou. Nerobíme to iba ako jednorázovú činnosť. Chcem aby ste boli spokojný a vracali sa ku mne. Stretávam sa že vás iný tí ktorí naleteli prídu že som servisné stredisko a ja sa musím postarať o to čo váš predávajúci neurobil, Nie je to moja povinnosť ak ste si to u mňa nekúpili ale viem vám aj tak pomôcť a urobiť servis, služby ale za odmenu. A tým sa líšim od zlých a neuveritelne vynaliezavých predajcov koorý nemajú firmy, odporúčajú ich na forach potápačov a my potom riešime problémy a sťažnosti, reklamácie ktoré by mali robiť tí čo to predávajú. Pozor aj na toto nekalé podnikanie.
  4. Ceny- Ak prevádzkujete obchod a snažíte sa prežiť s sieti takejto komunity musíte robiť tak aby ste sa uživili a ponukou aj oslovili svojich zákazníkov. Konkurencia je dobrá vec- ale aj kameň úrazu. Ak niekto predá vec za nákup bez dopravy ktorú musí každý zaplatiť alebo iba za režiu tak sa to proste nedá a ani prežiť útoky takýchto skupín.
  5. Osočovanie alebo podrážanie firiem, ohováranie -odradzovanie zákazníkov, aby u mňa nakúpili- to je denná realita, facebook je prvotriedny kanál na takéto veci. Firmy ho potrebujú, ale čo sa robí v tejto komunite takzvyných skupín to ste ešte nevideli. Tajné osobne správy ak dáte ponuku výstroja alebo výletov a za rohom vidíte, že už majú danú výstroj od nemenovaného zdroja, alebo urobili výlet, ktorý som pol roka dával dohromady a aj povolenia. To už hraničí s udaním takýchto obchodných praktík, alebo použijú moje vybavené povolenia na moje meno. Potom niekde prídem a nechcú so mnou spolupracovať, kvôli takýmto ludom, ktorý zneužijú moju firmu ,ktorá má dobré meno a urobia toľko zla, že sa za Vás musím hambiť a ospravedlniť sa tým že  ja o tom nič neviem a ani som ich tam neposlal. 
  6. Robim to pre vás- predaj tovaru, služieb, plnenie fliaš ,kurzy potápania. Nie len ako biznis ale aj ako zábavu a potešenie. Nie je to len pridite na 10°°hod a o 13°° už je po všetkom a čau. Chodíme sa porozprávať, najesť, navštíviť niečo zaujímavé alebo niečo urobiť pre prostredie kde potápame. 
  7. Nepredávam tovar ktorý nie je certifikovaný a osvädčený. Mnoho firiem v terajšej dobe predáva tovar pochybnej kvality a pôvodu. Hlavne na takýchto fórach je takýchto výrobkov také množstvo a za priazdnivé ceny ktoré lákajú na kúpu- potom príde sklamanie, zlosť a hlavne nemožnosť takýto výrobok vrátiť-reklamovať. Máte to čo ste si objednali a chceli. Rýchly pocit že ste dobre nakúpili=zbytočná investícia a znechutenie. 
  8. U nás dostanete blok a záruku, podporu aj servis. Pri takých firmách ktoré teraz obchodujú bez toho aby podnikali je také množstvo že udržanie mojej firmy záleží iba na ludoch ktorý to chápu a sú u nás spokojný. Veľa zákazníkov bezdvôvodne odíde a potom po čase sa chcú vrátiť ale zakazujú im to DIRACI,UTD,GUE maniaci ktorí neustále kazia biznis a správajú sa, ako keby nad nich nebolo. Treba sa pozrieť na iné podstatnejšie veci: výcvik, výstroj, kurzy, systém výuky a logické uvažovanie. Nie bezhlavé kroky a útoky ktoré vedú ku kolíziam ,riziku, úrazom a hlavne smrti pri tomto športe. U mňa žiaden problém za viac ako 30 rokov nemám, ale pri týchto, iných rýchlych dravých a nenásytných komunitách, to vidíme denne čo sa deje- problemy na každom kroku. Chcete sa dožiť vysokého veku, bez rizika ktoré pri tomto športe sú tak sa pridajte ku mne!

Platobná brána 24Pay

Tento e-shop využíva služby platobnej brány 24Pay. Bezpečné platby z mobilu,účtu.

Slovensko

Zaži Slovensko pod vodnou hladinou!

Potápanie pre začiatočníkov

Kurzy Potápania

Potápanie detí Slovensko

Copyright 2018 - 2021 © Potápačské potreby